12.01.2018

Сайт ДНЗ №1

Привітання до Всесвітнього дня дитини у Нижньосірогозькому ДНЗ (я/с)№1

      Свято Всесвітнього дня дитини починає свою історію з 50-х років минулого століття, коли Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести знаменний день до списку святкових. Кожній державі було запропоновано вибрати ту дату, яка максимально підходить для цієї мети, зазначаючи в офіційних даних ООН інформацію про святкування Всесвітнього дня дитини 20 листопада. Варто зазначити, що в 1959 році саме цього дня була прийнята «Декларація прав дитини», а потім – у 1989 – «Конвенція прав дитини».

       Щорічно на честь знаменної дати в більшості країн проходить велика кількість благодійних акцій та заходів, які спрямовані на підвищення рівня добробуту дітей, захисту їхніх прав, усвідомленості населення щодо наявних проблем.

    Нижньосірогозький ДНЗ (я/с) № 1 активно залучився до святкування «Всесвітнього дня дитини». Адже Дитинство — найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини.        Колектив нашого садочка прагне щоб кожен день був наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади, як у дітей, їх батьків, так і у самих педагогів. Тому з 13 по 17 листопада у нашому садку проходив Тиждень Толерантності.  Виховання толерантності сьогодні є однією з найважливіших проблем.

  Останнім часом часто виникають дискусії про життя в толерантному світі, так званому світі без насильства і жорстокості, у якому головною цінністю є єдина у своєму роді і недоторканна людська особистість. Напередодні педагогічним колективом дитячого садка було розроблено план проведення тижня, який включав наступні заходи: дитячий  конкурс малюнків «Подаруй посмішку» ; розвиваючі заняття , спортивні заняття , бесіди на тему  «Комплімент» , конкурс- виставка « Наша дружня група».

 Кожен день був тематичний :понеділок- «День посмішки»,вівторок «День дружби», середа «День здоров’я», четвер «День гарних манер», п’ятниця «День добрих вчинків».

   В закладі було проведено фото-конкурс «Краща усмішка дитини», зроблені колективні колажі. Вихователі всіх вікових груп  разом з дітьми виготовили емблеми толерантності.

    Для батьків було проведено акцію « Поділися своєю добротою». У холі дитячого садка стояла скринька, куди усі бажаючі могли кинути свої побажання колективу Нижньосірогозького ДНЗ (я/с) № 1. Укінці тижня адміністрація садка скриню відкрили і прочитали усі листівки. Було приємно бачити, що батьки активно прийняли участь в цьому заході, не віднеслися байдуже.

   Для  педагогічного колективу навчального закладу було запропоноване анкетування  «Чи толерантна ви особистість». Також для працівників дитячого садка завідувачем Савченко Ксенією Володимирівною та практичним психологом Лук’яновою Ольгою Олександрівною було проведено практикум «Виховання толерантністі починається з педагога»».

      Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1954 році. Це світле свято насамперед створене для привернення уваги громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони – найбільш незахищений і вразливий прошарок населення. Сьогодні у всьому світі часто порушуються права дітей, утискаються їхні інтереси і навіть завдається шкода здоров’ю.

      У світі – понад два мільярди дітей, вісім мільйонів з яких – це маленькі українці. А 126 дітей  – це вихованці нашого садочка. Ми усім колективом прагнемо аби маленькі хлопчики та дівчатка відчували себе якнайкраще, відвідуючи наш садок, а батьки із радістю приводили своїх діток на виховання та навчання, знаючи, що їхні сини та доньки у безпеці, цікаво та весело проводять час, не шкодячи своєму здоров’ю. Тому 21 листопада було проведено концерт для дітей нашого садочка, який готували музичний керівник, вихователі, завідувач та діти старшої групи. Тематика – усі ми діти країни єдиної. Відкривало свято дійство дітей із завідуючою,присвячене єднанню усіх людей, любові один до одного та всеохоплюючої радості. Маленькі глядачі із захопленням спостерігали за всім, плескали у долоні та самі приймали участь у програмі. Укінці усі присутні влаштували флешмоб « Щасливе дитинство». Охоплювало дуже тепле відчуття, спостерігаючи за усміхненими обличчями діточок, за їхніми очима-вогниками, переповнювало істинне почуття любові, поваги до кожного вихованця нашого садочка. Я, завідувач Нижньосірогозького ДНЗ (я/с) № 1, Савченко Ксенія Володимирівна дякую музичному керівнику: Стецькій Валентині Борисівні, вихователям: Полєщук Тетяні Василівні, Павлюк Оксані Казимирівні, Немикіній Людмилі Федорівні, Конюх Юлії Вікторівні, Татаринцевій Наталі Миколаївні, Константіновій Аліні Вікторівні, Артеменко Світлані Єгорівні, Лук’яновій Ользі Олександрівні за завзяття та ативну участь у підготовці та проведенні свята. І, звичайно, подяка усім нашим діткам- і артистам, і глядачам- та їх батькам за вихованість та бадьорість їхніх синочків та доньок! 

Усюди радісні діти,
І зрозуміло в цю мить:
Дорослі живуть на світі
Заради них і лише для них!
Нехай же світ сміється дзвінко!
Нехай розжене сонце тінь!
«З Всесвітнім днем дитини!» –
Прокричемо в цей день!

З повагою завідувач ДНЗ №1 Савченко Ксенія Володимирівна