01.10.2020

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
(засідання виконавчого комітету,
яке відбудеться 15 жовтня 2020 року)        
 1. Про стан експлуатації об’єктів житлово-комунального господарства та організації надання комунальних послуг населенню Нижньосірогозьким РСКП «Райсількомунгосп» та здійснення виконкомом селищної ради відповідно до законодавства контролю за станом цієї роботи (проєкт)
 2. Про забезпечення вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян за 9 місяців 2020 року (проєкт)
 3. Про стан виконавської дисципліни у виконкомі селищної ради по реалізації документів органів влади вищого рівня, розпоряджень і доручень голови районної державної адміністрації,   розпоряджень селищного голови, рішень виконавчого комітету, службових листів за підсумками 9 місяців 2020 року (проєкт)
 4. Про вручення продуктового набору учаснику бойових дій Другої світової війни з нагоди 77-річниці визволення Сірогозщини від нацистських загарбників (проєкт)
 5. Про затвердження нових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг»  Нижньосірогозької селищної ради (проєкт)
 6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 23 вересня 2020 року №95 «Про надання матеріальної допомоги учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців» (проєкт)
 7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 24 вересня 2014 року № 82 «Про оновлений склад комісії у справах дітей при виконкомі селищної ради» (проєкт)
 8. Про внесення змін до складу опікунської ради при виконкомі селищної ради (проєкт)
 9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 22 квітня 2015 року № 49 «Про оновлений склад адміністративної комісії при виконкомі селищної ради» (проєкт)
 10. Про надання матеріальної допомоги (проєкт)
 11. Про виділення коштів на поховання (проєкт)
 12. Про заяву Висоцької О.О. (проєкт)
 13. Про схвалення змін та доповнень до програми економічного, соціального і культурного розвитку смт Нижні Сірогози на 2020 рік (проєкт)
 14. Про внесення змін до показників  селищного бюджету на 2020 рік (проєкт)
 15. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 23 вересня 2020 року №96 «Про виплату адресної одноразової грошової допомоги особам з інвалідністю І групи всіх категорій та сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю до 18 років» (проєкт)