27.11.2020

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
(засідання ІІ сесії Нижньоірогозької селищної ради
07  грудня 2020 року)   
 1. Про  визнання повноважень нових депутатів Нижньосірогозької селищної ради (проєкт)
 2. Про дострокове припинення повноважень старости сіл Першопокровка, Анатолівка, Богданівка, Дем’янівка, Догмарівка, Косаківка, Новопетрівка  Нижньосірогозької селищної ради Побєла Д.Ю. (проєкт)
 3. Про затвердження старости сіл Першопокровка, Анатолівка, Богданівка, Дем’янівка, Догмарівка, Косаківка, Новопетрівка  Нижньосірогозької селищної ради (проєкт)
 4. Про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Нижньосірогозької  селищної ради (проєкт)
 5. Про надання права першого та другого підпису (проєкт)
 6. Про внесення змін до рішення ХLІX сесії селищної ради сьомого скликання від 20 грудня 2019 року № 979 «Про  селищний бюджет селища міського типу Нижні Сірогози на 2020 рік 21313401000 (код бюджету)» (проєкт) (додаток 1)(додаток 2)(додаток 3)(додаток 4)(додаток 5)
 7. Про внесення змін до складу постійних комісій селищної ради (проєкт)
 8. Про виготовлення  гербових номерних печаток старостам Нижньосірогозької селищної ради (проєкт)
 9. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі на місцевості у власність в зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомого майна (проєкт)
 10. Про припинення договору оренди на земельну ділянку від 23 лютого 2018 року, який зареєстрований у Державному реєстрі 06 березня 2018 року індексний номер: 40008899 (проєкт)
 11. Про затвердження  технічної документації  із землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу її у власність Рихлову Г.М. (проєкт)
 12. Про заяву Дубляника В.Б. (проєкт)
 13. Про заяву Чернявської О.М.  (проєкт)        
 14. Про затвердження  проекту землеустрою   щодо відведення  земельних ділянок у власність  гр. Смоліну В.В. та Смоліній О.С. (проєкт)
 15. Про затвердження  технічної  документації  із землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу її у власність Коваленко В.М. (проєкт)
 16. Про заяву Турчина М.М. (проєкт)