31.12.2020

Новотроїцьке відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  в Херсонській області  інформує:
Компенсації працюючим  за час ізоляції від
COVID-19 за 2020 рік
    Кожна  застрахована особа в разі контакту з хворим на коронавірусну хворобу має право отримати листок непрацездатності для самоізоляції від COVID-19 з метою упередити ризики поширення пандемії. Втрачений за час самоізоляції під медичним наглядом заробіток компенсує Фонд соціального страхування України.
  Станом на 30.12.2020 року Новотроїцьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області прийнято на фінансування 141 листів непрацездатності з загальною кількістю днів самоізоляції, яку компенсує Фонд соціального страхування України – 724 дня,  на суму 139,9 тис. грн.. з діагнозом «ізоляція від COVID-19».
  Нагадуємо, розмір допомоги від Фонду соціального страхування України по листкам непрацездатності з причиною непрацездатності «ізоляція від COVID-19» становить 50% середнього доходу незалежно від тривалості страхового стажу, починаючи з шостого дня непрацездатності (перші 5 днів фінансує роботодавець). Водночас, для медичних працівників Фонд соціального страхування України компенсує втрачений за час ізоляції від COVID-19 заробіток у розмірі 100% середнього доходу.
    При формуванні заяв-розрахунків, слід зазначити, що лікарняні листки з причиною непрацездатності  «ізоляція від COVID-19 — 11», формуються в окрему заяву-розрахунок, а за лікарняними листками виданими з інших причин, формується заява-розрахунок на загальних підставах.
  Нагадуємо, що з метою запобігання поширення  коронавірусної інфекції на території  України страхувальники мають можливість подавати заяви-розрахунки до Фонду в електронному вигляді. Що є особливо актуальним у період карантину.
Головний спеціаліст відділу по роботі зі 
                                страхувальниками  Наталія НЕДОБЕР