ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
(засідання виконавчого комітету, яке відбудеться 20 січня 2021 року)
 1. Про забезпечення вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян виконкомом селищної ради за підсумками 2020 року (проєкт)
 2. Про стан виконавської дисципліни у виконкомі селищної ради по реалізації документів органів влади вищого рівня, розпоряджень і доручень голови районної державної адміністрації,   розпоряджень селищного голови, рішень виконавчого комітету, службових листів за підсумками роботи в  2020 році (проєкт)
 3. Про схвалення проєкту Програми епізоотичного благополуччя Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2022 роки (проєкт)
 4. Про схвалення питання впровадження талонної системи для перевезення пільгових категорій громадян на автомобільному транспорті загального користування міського і приміського сполучення та проєкт Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Нижньосірогозької селищної ради (проєкт)
 5. Про звіт уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції про виконання заходів щодо попередження вчинення корупційних діянь за 2020 рік (проєкт)
 6. Про затвердження положення про комісію з питань техногенно-екологічної  безпеки і надзвичайних ситуацій Нижньосірогозької селищної  територіальної   громади (проєкт)
 7. Про склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Нижньосірогозької селищної територіальної громади (проєкт)
 8. Про затвердження складу комісії з питань евакуації, Положення про комісію з питань евакуації та функціональні обов’язки членів комісії з питань евакуації Нижньосірогозької селищної територіальної громади (проєкт)
 9. Про створення консультаційних пунктів з питань цивільного захисту Нижньосірогозької селищної територіальної громади та Положення про них (проєкт)
 10. Про утворення постійно діючої комісії  з питань поводження з безхазяйними відходами (проєкт)
 11. Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Нижньосірогозької селищної ради (проєкт)
 12. Про затвердження складу житлової комісії, Положення про житлову комісію при виконавчому комітеті Нижньосірогозької селищної ради (проєкт)
 13. Про план роботи  виконавчого комітету селищної ради на 2021 рік (проєкт)
 14. Про план роботи  виконавчого комітету селищної ради на І квартал 2021 року (проєкт)
 15. Про перелік видів оплачуваних громадських робіт по Нижньосірогозькій селищній територіальній громаді на 2021 рік (проєкт)
 16. Про перелік об’єктів для відбування громадських робіт для осіб які відбувають покарання у виді громадських робіт на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади в 2021 році (проєкт)
 17. Про перелік об’єктів для відбування громадських робіт для осіб, які відбувають адміністративне стягнення у виді громадських робіт на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади у 2021 році (проєкт)
 18. Про перелік об’єктів для відбування громадських робіт для осіб, які відбувають покарання у виді суспільно корисних робіт на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади в 2021 році (проєкт)
 19. Про внесення змін та доповнень до інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради (проєкт)
 20. Про встановлення розміру плати за харчування дітей в селищних закладах дошкільної освіти в 2021 році (проєкт)
 21. Про організацію харчування дітей у закладах загальної середньої освіти у 2021 році (проєкт)
 22. Про схвалення проєкту селищної програми організаційного    та фінансового забезпечення проведення в громаді заходів, пов’язаних з допризовною підготовкою юнаків, проведення приписки до призовної дільниці і призову громадян України на строкову та контрактну військову службу до  Збройних  Сил України, забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації на 2021 рік (проєкт)
 23. Про схвалення проєкту Програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021 рік (проєкт)
 24. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами  на території смт Нижні Сірогози (проєкт)
 25. Про заяву Козачек С.Л. (проєкт)
 26. Про впорядкування нумерації будинку в смт Нижні Сірогози (проєкт)