ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
(засідання ІV сесії Нижньоірогозької селищної ради 26 січня 2021 року)

1. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії селищної ради восьмого скликання від 23 грудня 2020 року № 48 «Про внесення змін до рішення І сесії селищної ради восьмого скликання від 26 листопада 2020 року № 11 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, апарату селищної ради та утворення виконавчих органів» (проєкт)
2. Про внесення змін до рішення І сесії селищної ради восьмого скликання від 26 листопада 2020 року № 11 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, апарату селищної ради та утворення виконавчих органів» (зі змінами та доповненнями) (проєкт)
3. Про затвердження заступника Нижньосірогозького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради (проєкт)
4. Про комунальну установу «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» (проєкт)
5. Про впровадження талонної системи для перевезення пільгових категорій громадян Нижньосірогозької селищної ради на автомобільному транспорті загального користування міського і приміського сполучення (проєкт)
6. Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників комунальних підприємств, установ, закладів Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області (проєкт)
7. Про затвердження Програми епізоотичного благополуччя Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2022 роки (проєкт)
8. Про селищну програму організаційного та фінансового забезпечення проведення в громаді заходів, пов’язаних з допризовною підготовкою юнаків, проведення приписки до призовної дільниці і призову громадян України на строкову та контрактну військову службу до Збройних Сил України, забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації на 2021 рік (проєкт)
9. Про затвердження Програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021 рік (проєкт)
10. Про зміну назви Нижньосірогозького районного сільського комунального підприємства «Райсількомунгосп», затвердження Статуту підприємства у новій редакції, визначення його структури, внесення змін до контракту з керівником (проєкт)
11. Про зміну засновника сільських комунальних підприємств (проєкт)
12. Про припинення   сільських  комунальних підприємств шляхом їх приєднання до Нижньосірогозького комунального підприємства   «КОМСЕРВІС» (проєкт)
13. Про припинення юридичної особи —  Нижньосірогозької комунальної установи «Балка Великі Сірогози» шляхом ліквідації (проєкт)
14. Про організацію громадських робіт Нижньосірогозькою селищною територіальною громадою в 2021 році (проєкт)
15. Про звільнення від батьківської плати за харчування в закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти Нижньосірогозької селищної територіальної громади дітей учасників АТО/ООС, дітей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС в 2021 році (проєкт)
16. Про затвердження Передавальних актів сільських рад (проєкт)
17. Про передачу на баланс майна комунальним установам (проєкт)
18.  Про план роботи селищної ради на 2021 рік та про виконання плану роботи за 2020 рік (проєкт)
19. Про прийняття точок обліку зв’язку в 2021 році (проєкт)
20. Про дострокове, за згодою сторін, припинення дії договору між селищною радою та Нижньосірогозькою центральною районною лікарнею про передачу в оперативне управління  майна комунальної власності територіальної громади селища від 01 червня 2016 року (проєкт)
21. Про план роботи селищної ради на 2021 рік та про виконання плану роботи  за 2020 рік  (проєкт)
22. Про закріплення депутатів за територією населених пунктів Нижньосірогозької селищної територіальної громади та затвердження графіків особистого прийому (проєкт) (додаток)
23. Про включення до переліку нових адміністративних послуг, які надаються відділом «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради (проєкт)
24. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (проєкт)
25. Про внесення змін до рішення LVІІІ сесії селищної ради сьомого скликання від 16 жовтня 2020 року № 1181 «Про прийняття в  комунальну власність Нижньосірогозької селищної ради нерухомого майна спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району» (проєкт)                                                26. Про передачу в оперативне управління комунального майна Нижньосірогозької селищної ради (проєкт)
27. Про передачу рухомого майна на баланс та в оперативне управління комунальній установі «Нижньосірогозька централізована бухгалтерія з обслуговування закладів, установ освіти та культури»   (проєкт)
28. Про внесення змін до рішення Ш сесії селищної ради восьмого скликання від 23 грудня 2020 року № 49 «Про затвердження Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, за рахунок коштів селищного бюджету» (проєкт)
29. Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міському  автобусному маршруту загального користування № 1 (проєкт)
30. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою (проєкт)
31. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості на території Нижньосірогозької селищної ради (проєкт)
32. Про резервування земельних ділянок сільськогосподарського призначення за учасниками бойових дій (проєкт)
33. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії селищної ради (проєкт) восьмого скликання від 23 грудня 2020 року № 63 «Про заяву представника Аршулік Л.С. Тишковського С.А.» (проєкт)
34. Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості  (проєкт)
35. Про надання дозволів  на розробку проектів землеустрою  (проєкт)
36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій (проєкт)
37. Про затвердження переліку вільних від забудови земельних ділянок, що підлягають продажу права оренди на них на конкурентних засадах (проєкт)
38. Про затвердження ставки орендної плати за земельну ділянку, що підлягає продажу права оренди на земельних торгах шляхом проведення аукціону (проєкт)
39. Про затвердження  технічної  документації  із землеустрою   щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності, загальною площею 91,9433 га., які розташовані за межами населених пунктів на території Нижньоторгаївської сільської ради Нижньосірогозького району Херсонської області (проєкт)
40. Про затвердження  технічної  документації  із землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу її у власність Сінкевичу Є.С. (проєкт)
41. Про затвердження  технічної  документації  із землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу її у власність Мудрому П.С. (проєкт)
42. Про затвердження  технічної  документації  із землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу її у власність Мальованому В.М. (проєкт)
43. Про затвердження  технічної  документації  із землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу її у власність Ляксу С.Б. (проєкт)
44.  Про затвердження  технічної  документації  із землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу її у власність Башману С.В. (проєкт)
45. Про затвердження  технічної  документації  із землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу її у власність Циркулю В.І. (проєкт)
46. Про затвердження  технічної  документації  із землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу її у власність Романовській А.І. та Романовському Є.Р. (проєкт)
47. Про затвердження  технічної  документації  із землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу її у власність Міщенко М.В. (проєкт)
48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сердюку Ю.В. (проєкт)
49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Угні Г.Є. (проєкт)
50. Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність  (проєкт)
51. Про затвердження  проекту землеустрою   щодо відведення  земельних ділянок у власність  громадянам (всього 40 громадян) (проєкт)
52. Про затвердження  проекту землеустрою   щодо відведення  земельних ділянок у власність  громадянам (всього 36 громадян) (проєкт)
53. Про затвердження  проекту землеустрою   щодо відведення  земельних ділянок у власність  громадянам (всього 19 громадян) (проєкт)
54. Про відмову у наданні дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства (проєкт)
55. Про зняття з контролю рішень І, ІІ, ІІІ сесій селищної ради восьмого скликання (проєкт)
56. Про введення додаткових штатних одиниць (проєкт)