21.01.2021
 
   21  січня 2021 року  заступник  селищного голови Нижньосірогозької селищної ради Сергій ДАШКОВСЬКИЙ, начальник відділу соціального захисту населення, медицини та служби  у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради Інна ПАШКО, директор  комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» селищної ради Людмила БОРОДІНА, відвідали оселю Тамари Кіндратівни Сидоренко, щоб особисто поздоровити її з 90-річним ювілеєм,  вручивши квіти і подарунки.
          Тамара Кіндратівна Сидоренко народилась в селянській сім’ї 21 січня 1931 року в селі Вільне. Працювала в совхозі різноробочою до 1968 року. Переїхала в колгосп Бахтурова Іванівського району де продовжувала працювати дояркою та птичницею. В 1986 році Тамара Кіндратівна вийшла на заслужений відпочинок, після пенсії продовжувала працювати на фермі в столовій до 1990 року. Має сина Миколу, невістку Ольгу з якими  разом мешкає. Також має двох онуків  Олега, Олександра, правнука Сергія та правнучку Катерину.
          Щиро і тепло вітаємо Тамару Кіндратівну з ювілейною датою і бажаємо міцного здоров’я, багато років радувати дітей, онуків правнуків.