22.01.2021
 
Сьогодні, 22 січня, селищний голова Дмитро Такаджи разом з секретарем селищної ради Світланою Кутіщевою зустрілися з директором Нижньосірогозької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Станіславом Малецьким, з яким обговорили питання про співпрацю в організації громадських робіт для осіб з числа безробітних жителів територіальної громади. А саме виконання робіт з благоустрою та інформування населення щодо  запобігання порушень громадського порядку (шерифи).
У ході обговорення дійшли згоди, що центром зайнятості буде здійснено підбір осіб на посади «шерифів» з розрахунку не менше 4 осіб на кожен старостинський округ та домовились, що дані громадські роботи будуть повністю фінансуватися за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Прийняті працівники будуть наділені повноваженнями помічників дільничних інспекторів.
Також обговорили питання створення нових додаткових робочих місць, з щомісячною компенсацією фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при працевлаштуванні з числа зареєстрованих безробітних на нові робочі місця строком не менше, ніж на два роки, за направленням центру зайнятості.