25.07.2018

Штатно-посадовий список ЗПЕ № 3
 

 

Посада на ЗПЕ

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Телефони

1

Начальник ЗПЕ

Клочко Ольга Анатоліївна

Директор        ЗОШ І-ІІІ ст.

2-12-36

2

Заступник начальника ЗПЕ

Морозова Олена Валентинівна

Заступник директора

2-22-58

3

Комендант ЗПЕ

Безух Оксана Володимирівна

Завідуюча господарською частиною

2-22-58

РЕЄСТРАЦІЯ І ОБЛІК

4

Реєстратор

Кишкань Юлія Валеріївна

Заступник директора з навчально виховної роботи

2-12-36

5

Обліковець

Галюк Лілія Миколаївна

Лаборант кабінету фізики та хімії

2-12-36

КОМПЛЕКТУВАННЯ КОЛОН ТА

 ЇХ ВІДПРАВЛЕННЯ В БЕЗПЕЧНІ РАЙОНИ

6

Формувальник

Артеменко Олександр Сергвйович

Вчитель фізики та інформатики

2-12-36

7

Диспетчер

Гаврилова Оксана Михайлівна

Вчитель початкових класів

2-12-36

ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

8

Охоронник

Супрун Іван Михайлович

Вчитель до призивної підготовки юнаків

2-12-36

9

Патрульний

Федорець Іван Михайлович

Вчитель фізичної культури

2-12-36

МЕДИЧНА ГРУПА

10

Фельдшер

Махрова Іна Олександрівна

Психолог

2-12-36

11

Медична сестра

Куракова Ірина Володимирівна

Медична сестра

2-12-36

Положення про збірний пункт евакуації № 3

25.07.2018

Штатно-посадовий список ЗПЕ № 2
 

 

Посада на ЗПЕ

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Телефони

1

Начальник ЗПЕ

Баландіна Світлана Генадівна

Завідувач селищним БК

2-17-93

2

Комендант ЗПЕ

Бездольна Тетяна Сергіївна

Завідувач ДНЗ № 3

2-17-93

 

РЕЄСТРАЦІЯ І ОБЛІК

3

Реєстратор — Обліковець

Іщенко Наталія Леонідівна

Помічник вихователя

2-17-93

 

КОМПЛЕКТУВАННЯ КОЛОН ТА

 ЇХ ВІДПРАВЛЕННЯ В БЕЗПЕЧНІ РАЙОНИ

4

Формувальник — Диспетчер

Бугровенко Світлана Миколаївна

Вихователь

2-17-93

 

ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

5

Охоронник —  Патрульний

Пономаренко Володимир Васильович

Сторож

2-17-93

 

МЕДИЧНА ГРУПА

6

Медична сестра

Кулаковська Людмила Юріївна

Кухар

2-17-93

Положення про збірний пункт евакуації № 2

25.07.2018

Штатно-посадовий список ЗПЕ № 1 

 
Посада на ЗПЕ
 
Прізвище, ім’я, по батькові
Посада
Телефони
1
Начальник ЗПЕ
Гритчина Оксана Григорівна
Завідувач клубом
0955432168
2
Комендант ЗПЕ
Бахур Лариса Василівна
Завідувач ДНЗ № 2
0955432168
РЕЄСТРАЦІЯ І ОБЛІК
3
Реєстратор — Обліковець
Міщенко Тетяна Федорівна
Помічник вихователя
0955432168
КОМПЛЕКТУВАННЯ КОЛОН ТА
 ЇХ ВІДПРАВЛЕННЯ В БЕЗПЕЧНІ РАЙОНИ
4
Формувальник — Диспетчер
Горбатко Наталія Вікторівна
Вихователь
0955432168
ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ
5
Охоронник —  Патрульний
Шокарев Віктор Васильович
Сторож
0955432168
МЕДИЧНА ГРУПА
6
Медична сестра
Ковач Тетяна Федорівна
Кухар
0955432168

Положення про збірний пункт евакуації № 1

25.07.2018

Склад  приймального  пункту  евакуації

Прізвище, ім’я, по батькові
Посада
Функціональні обов’язки
телефони
1
Варлан
Ірина
Олексіївна
Спеціаліст селищної ради
Начальник приймального  пункту евакуації
2-17-93
2
Конюх
Сергій Володимирович
Спеціаліст-землевпорядник селищної ради
Заступник начальника ППЕ
2-17-93
Група зустрічі, приймання та тимчасового розміщення еваконаселення
3
Чумак
Тетяна Вікторівна
Спеціаліст селищної ради
Начальник групи
2-17-93
4
Павлюк
Надія Анатоліївна
Спеціаліст І категорії селищної ради
Помічник начальника групи
2-13-45
5
Яцина Валентина Миколаївна
Діловод селищної ради
Помічник начальника групи
 
2-17-93
Група відправлення та супроводу еваконаселення
6
Чурсінов Олександр Григорович
Начальник районного сільського комунального підприємства «Райсількомунгосп»
Начальник групи
2-11-71
7
Голтаєва Алевтина Миколаївна
Спеціаліст-юрисконсульт селищної ради
Помічник начальника групи
2-17-93
8
Гритчина Оксана Григорівна
Завідувач селищним клубом
Помічник начальника групи
 
Група охорони громадського порядку
9
Яцина
Ігор Володимирович
Громадський помічник дільничного інспектора міліції
Начальник групи
2-17-93
10
Смірнов
Борис Геннадійович
Сторож селищної ради
Помічник начальника групи
2-17-93
 
Група забезпечення
11
Чабанова
Ганна Олександрівна
Головний бухгалтер селищної ради
Начальник групи
2-13-45
12
Дашковська Наталія Миколаївна
Спеціаліст ІІ категорії селищної ради
Помічник начальника групи
2-13-45
 
Медичний пункт
13
Салій
Катерина Іванівна
Медична сестра дошкільного навчального закладу (ясла/садок) №1
Відповідальний за медичний пункт
2-14-82
 
Кімната матері та дитини
14
Савченко
Ксенія Володимирівна
Завідувач дошкільного навчального закладу (ясла/садок) №1
Відповідальний кімнати матері та дитини
2-14-82
 
15
Горбатко Наталія Вікторівна
Вихователь дошкільного навчального закладу (ясла/садок) №2
Відповідальний кімнати матері та дитини
2-14-82
 
Стіл довідок
16
Сабадаш
Інна Володимирівна
Спеціаліст І категорії селищної ради
Відповідальний столу довідок
2-19-31
 

Рішення про створення  ППЕ  та  ЗПЕ

Положення про приймальний пункт

 

 

 

                                                          

                                                       СКЛАД                                                              евакуаційної комісії

Голтаєва А.М.    — спеціаліст-юрисконсульт селищної ради, голова комісії

Сабадаш І.В.  — спеціаліст селищної ради, заступник голови комісії

Варлан І.О.     —    спеціаліст   селищної   ради,  секретар комісії

Члени комісії:

Чабанова Г.О.      — головний бухгалтер селищної ради

Дашковська Н.М.  — спеціаліст ІІ категорії селищної ради

Новікова О.В.       — спеціаліст ІІ категорії селищної ради

Чумак Т.В.   —  спеціаліст  селищної ради

Конюх С.В.  —  спеціаліст — землевпорядник  селищної  ради

Салій К.І.    — медична сестра Нижньосірогозького ДНЗ (я/с) № 1

Яцина В.М.             — діловод  селищної ради

рішення про створення комісії

положення про комісію з питань евакуації  

функціональні обов’язки членів комісії

 

 

 

 

                                                           

                                                            Склад                                                                                 опікунської ради при виконкомі Нижньосірогозької селищної ради

Кутіщева Світлана Сергіївна — секретар селищної ради,  голова опікунської ради

Чумак Тетяна Вікторівна — спеціаліст селищної ради,  секретар опікунської ради

Члени опікунської ради :

Клочко Ольга Анатоліївна —  директор Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Верещака Людмила Микитівна — лікар-педіатр КЗ  «Нижньосірогозький центр   первинної медико- санітарної  допомоги» 

Савченко Ксенія Володимирівна — завідувач Нижньосірогозьким ДНЗ (ясла-садок) № 1

Положення про опікунську раду

                                                        

                                                             Склад                                                                                 комісії для проведення конкурсів по відбору експертів — суб’єктів оціночної діяльності та погодження виконаних ними звітів про оцінку земельних ділянок, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, і знаходяться в користуванні або орендуються ними та земельних ділянок, право власності та право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах

Кутіщева

Світлана Сергіївна

— голова комісії, секретар ради

 

Мінець

Віктор Володимирович

 

— заступник голови комісії, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, житлово-комунального господарства, земельних ресурсів, соціального розвитку селища, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів

 

Конюх

Сергій Володимирович

 

— секретар,  спеціаліст-землевпорядник

Члени комісії:

Сабадаш

Інна Володимирівна

— спеціаліст селищної ради

 

Голтаєва

Алевтина Миколаївна

 

— спеціаліст — юрисконсульт селищної ради

 

Чурсінов

Олександр Григорович

 

— депутат селищної ради

Положення про комісію

Рішення про оголошення конкурсу

ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ КОМІСІЇ

протокол №1 (2017)

протокол №2 (2017)

протокол №3 (2017)

протокол №4 (2017)

 

Склад селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Грушко О.Ф

селищний голова, голова комісії

Кутіщева С.С.

секретар виконкому, заступник голови комісії

Чурсінов О.Г.

начальник Нижньосірогозького РСКП «Райсількомунгосп», заступник голови комісії

Варлан І.О.

спеціаліст селищної ради, секретар комісії

Савченко К.В.

завідувач Нижньосірогозького ДНЗ (я/с) № 1

Бахур Л.В

завідувач Нижньосірогозького ДНЗ (д/с) №2;

Бездольна Т.В

завідувач Нижньосірогозького ДНЗ (д/с) №3

Баландіна С.Г

директор селищного будинку культури

Гритчина О.Г.

завідувач селищного клубу

Конюх С.В.

спеціаліст-землевпорядник селищної ради

Коробков О.І.

начальник філії «Нижньосірогозький райавтодор», член виконкому

Онищенко С.М.

голова правління Нижньосірогозької «Райспоживспілки», член виконкому

Положення про селищну комісію з питань ТБ і НС

                                                    

                                                              Склад                                                                              комісії в справах дітей  при виконавчому комітеті Нижньосірогозької селищної ради

Кутіщева Світлана Сергіївна — секретар селищної ради, голова комісії

Клочко Ольга Анатоліївна — директор Нижньосірогозької ЗОШ І- ІІІ ст., заступник голови комісії

Чумак Тетяна Вікторівна — спеціаліст селищної ради, секретар комісії

Члени комісії:

Верещака Людмила Микитівна —  лікар – педіатр  КЗ  «Нижньосірогозький центр первинної медико-санітарної  допомоги» 

Морозова Олена Валентинівна —  заступник директора з виховної роботи Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст.

Величко Олена Сергіївна — начальник служби в справах дітей РДА (за згодою)

Кузнєцова Вікторія Вікторівна — директор Нижньосірогозького РЦ СССДМ (за згодою)

Лук’янова Ольга Олександрівна — практичний психолог Нижньосірогозького ДНЗ (ясла-садок) № 1

Голтаєва Алевтина Миколаївна — спеціаліст – юрисконсульт селищної ради

Гладун Тетяна Сергіївна —  лікар акушер-гінеколог,  завідувач гінекологічного відділення Нижньосірогозької ЦРЛ,  депутат селищної ради.

 

Положення про комісію