25.07.2018

Штатно-посадовий список ЗПЕ № 3
 

 

Посада на ЗПЕ

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Телефони

1

Начальник ЗПЕ

Клочко Ольга Анатоліївна

Директор        ЗОШ І-ІІІ ст.

2-12-36

2

Заступник начальника ЗПЕ

Морозова Олена Валентинівна

Заступник директора

2-22-58

3

Комендант ЗПЕ

Безух Оксана Володимирівна

Завідуюча господарською частиною

2-22-58

РЕЄСТРАЦІЯ І ОБЛІК

4

Реєстратор

Кишкань Юлія Валеріївна

Заступник директора з навчально виховної роботи

2-12-36

5

Обліковець

Галюк Лілія Миколаївна

Лаборант кабінету фізики та хімії

2-12-36

КОМПЛЕКТУВАННЯ КОЛОН ТА

 ЇХ ВІДПРАВЛЕННЯ В БЕЗПЕЧНІ РАЙОНИ

6

Формувальник

Артеменко Олександр Сергвйович

Вчитель фізики та інформатики

2-12-36

7

Диспетчер

Гаврилова Оксана Михайлівна

Вчитель початкових класів

2-12-36

ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

8

Охоронник

Супрун Іван Михайлович

Вчитель до призивної підготовки юнаків

2-12-36

9

Патрульний

Федорець Іван Михайлович

Вчитель фізичної культури

2-12-36

МЕДИЧНА ГРУПА

10

Фельдшер

Махрова Іна Олександрівна

Психолог

2-12-36

11

Медична сестра

Куракова Ірина Володимирівна

Медична сестра

2-12-36

Положення про збірний пункт евакуації № 3

25.07.2018

Штатно-посадовий список ЗПЕ № 2
 

 

Посада на ЗПЕ

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Телефони

1

Начальник ЗПЕ

Баландіна Світлана Генадівна

Завідувач селищним БК

2-17-93

2

Комендант ЗПЕ

Бездольна Тетяна Сергіївна

Завідувач ДНЗ № 3

2-17-93

 

РЕЄСТРАЦІЯ І ОБЛІК

3

Реєстратор — Обліковець

Іщенко Наталія Леонідівна

Помічник вихователя

2-17-93

 

КОМПЛЕКТУВАННЯ КОЛОН ТА

 ЇХ ВІДПРАВЛЕННЯ В БЕЗПЕЧНІ РАЙОНИ

4

Формувальник — Диспетчер

Бугровенко Світлана Миколаївна

Вихователь

2-17-93

 

ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

5

Охоронник —  Патрульний

Пономаренко Володимир Васильович

Сторож

2-17-93

 

МЕДИЧНА ГРУПА

6

Медична сестра

Кулаковська Людмила Юріївна

Кухар

2-17-93

Положення про збірний пункт евакуації № 2

25.07.2018

Штатно-посадовий список ЗПЕ № 1 

 
Посада на ЗПЕ
 
Прізвище, ім’я, по батькові
Посада
Телефони
1
Начальник ЗПЕ
Гритчина Оксана Григорівна
Завідувач клубом
0955432168
2
Комендант ЗПЕ
Бахур Лариса Василівна
Завідувач ДНЗ № 2
0955432168
РЕЄСТРАЦІЯ І ОБЛІК
3
Реєстратор — Обліковець
Міщенко Тетяна Федорівна
Помічник вихователя
0955432168
КОМПЛЕКТУВАННЯ КОЛОН ТА
 ЇХ ВІДПРАВЛЕННЯ В БЕЗПЕЧНІ РАЙОНИ
4
Формувальник — Диспетчер
Горбатко Наталія Вікторівна
Вихователь
0955432168
ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ
5
Охоронник —  Патрульний
Шокарев Віктор Васильович
Сторож
0955432168
МЕДИЧНА ГРУПА
6
Медична сестра
Ковач Тетяна Федорівна
Кухар
0955432168

Положення про збірний пункт евакуації № 1

25.07.2018

Склад  приймального  пункту  евакуації

Прізвище, ім’я, по батькові
Посада
Функціональні обов’язки
телефони
1
Варлан
Ірина
Олексіївна
Спеціаліст селищної ради
Начальник приймального  пункту евакуації
2-17-93
2
Конюх
Сергій Володимирович
Спеціаліст-землевпорядник селищної ради
Заступник начальника ППЕ
2-17-93
Група зустрічі, приймання та тимчасового розміщення еваконаселення
3
Чумак
Тетяна Вікторівна
Спеціаліст селищної ради
Начальник групи
2-17-93
4
Павлюк
Надія Анатоліївна
Спеціаліст І категорії селищної ради
Помічник начальника групи
2-13-45
5
Яцина Валентина Миколаївна
Діловод селищної ради
Помічник начальника групи
 
2-17-93
Група відправлення та супроводу еваконаселення
6
Чурсінов Олександр Григорович
Начальник районного сільського комунального підприємства «Райсількомунгосп»
Начальник групи
2-11-71
7
Голтаєва Алевтина Миколаївна
Спеціаліст-юрисконсульт селищної ради
Помічник начальника групи
2-17-93
8
Гритчина Оксана Григорівна
Завідувач селищним клубом
Помічник начальника групи
 
Група охорони громадського порядку
9
Яцина
Ігор Володимирович
Громадський помічник дільничного інспектора міліції
Начальник групи
2-17-93
10
Смірнов
Борис Геннадійович
Сторож селищної ради
Помічник начальника групи
2-17-93
 
Група забезпечення
11
Чабанова
Ганна Олександрівна
Головний бухгалтер селищної ради
Начальник групи
2-13-45
12
Дашковська Наталія Миколаївна
Спеціаліст ІІ категорії селищної ради
Помічник начальника групи
2-13-45
 
Медичний пункт
13
Салій
Катерина Іванівна
Медична сестра дошкільного навчального закладу (ясла/садок) №1
Відповідальний за медичний пункт
2-14-82
 
Кімната матері та дитини
14
Савченко
Ксенія Володимирівна
Завідувач дошкільного навчального закладу (ясла/садок) №1
Відповідальний кімнати матері та дитини
2-14-82
 
15
Горбатко Наталія Вікторівна
Вихователь дошкільного навчального закладу (ясла/садок) №2
Відповідальний кімнати матері та дитини
2-14-82
 
Стіл довідок
16
Сабадаш
Інна Володимирівна
Спеціаліст І категорії селищної ради
Відповідальний столу довідок
2-19-31
 

Рішення про створення  ППЕ  та  ЗПЕ

Положення про приймальний пункт

 

 

 

                                                          

                                                       СКЛАД                                                              евакуаційної комісії

Голтаєва А.М.    — спеціаліст-юрисконсульт селищної ради, голова комісії

Сабадаш І.В.  — спеціаліст селищної ради, заступник голови комісії

Варлан І.О.     —    спеціаліст   селищної   ради,  секретар комісії

Члени комісії:

Чабанова Г.О.      — головний бухгалтер селищної ради

Дашковська Н.М.  — спеціаліст ІІ категорії селищної ради

Новікова О.В.       — спеціаліст ІІ категорії селищної ради

Чумак Т.В.   —  спеціаліст  селищної ради

Конюх С.В.  —  спеціаліст — землевпорядник  селищної  ради

Салій К.І.    — медична сестра Нижньосірогозького ДНЗ (я/с) № 1

Яцина В.М.             — діловод  селищної ради

рішення про створення комісії

положення про комісію з питань евакуації  

функціональні обов’язки членів комісії