10.01.2018            

Депутатський корпус       Нижньосірогозької селищної ради   сьомого скликання

виборчого округу

Прізвище, ім᾽я, по-батькові

Місце роботи, посада

Межі виборчого округу

1.

Гладун Тетяна Сергіївна

Лікар акушер-гінеколог, завідувач гінекологічним відділенням Нижньосірогозької ЦРЛ

Вулиця Таврійська буд. 2-26; 28; 30; 32; 34; 36; 36Б; 38. 

2.

Кутіщева Світлана Сергіївна

Секретар Нижньосірогозької селищної ради

Вулиця Таврійська буд. 27; 29; 35; 37; 39-47; 49; 51; 53; 55; 57;  59; 61; 63; 65; 67; 69; 71; 73; 75; 77; 79.

3.

Даховник Ганна Вікторівна

Провідний юрисконсульт Нижньосірогозького районного центру зайнятості

Вулиці Сонячна,  Височина

4.

Бородіна Людмила Павлівна

Директор комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

Вулиця Банкова

5.

Вагерич Світлана Вікторівна

Завідувач сектора з питань управління персоналом (служби персоналу) апарату Нижньосірогозької районної державної адміністрації (на даний час декретна відпустка)

Вулиця Чкалова буд.  3; 5; 8-67; 69; 73; 75; 77; 79; 81; 83.

6.

Кальян Наталія Сергіївна

Молодша медична сестра пологового відділення Нижньосірогозької ЦРЛ

Вулиця  Чкалова  буд. 68; 70; 72; 74; 76; 78; 80; 82; 84- 132; 139А; 139Б; 139В; 141А; 143; 145; 149; 151;153; 155; 157; 159; 161.

7.

Чурсінов Олександр Григорович

Начальник Нижньосірогозького РСКП «Райсількомунгосп»

Вулиці ім.майора Горєлова, Купрія, Папаніна

8.

Артеменко Олександр Сергійович

Вчитель Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Вулиці Вишнева, Степова, Молодіжна

9.

Клименко Тамара Вікторівна

Заступник редактора з фінансових питань Нижньосірогозької редакції газети «Червоний промінь»

Вулиці Першотравнева, Миру, Козацька

10.

Ковлева Валентина Петрівна

Пенсіонер

Вулиця Шевченка

11.

Єрмаков Сергій Васильович

Охоронець Нижньосірогозького районного центру зайнятості

Вулиця Українська 1 — 96.

12.

Москаленко Павло Павлович

Головний інспектор Нижньосірогозького районного сектору Головного управління ДСНС України в Херсонській області

Вулиця Садова 9-130; 132; 132(А)

 

13.

Чумак Олександр Вікторович

Пожежний –рятувальник ДПРЧ-16

Вулиця Суворова 1-90; 92; 94.

14.

Щеглова Ляна Павлівна

Продавець

Вулиця Незалежності 4-26; 28; 30; 32; 36; 38; 40; 42.

15.

Федорець Лідія Григорівна

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Нижньосірогозького районного центру зайнятості

Вулиця Незалежності 27; 29; 31; 33; 35; 39; 41-98; 100-106; 108; 110; 112; 114; 116; 118; 120.

16.

Шокарєва Надія Олександрівна

Безробітна

Вулиця Незалежності 99; 107; 109; 111; 115; 117; 119;  122-258.

17.

Міщенко Олексій Вікторович

Командир відділення ДПРЧ-16

Вулиця Садова 131; 133-254.

18.

Мінець Віктор Володимирович

Начальник управління ветеринарної медицини в Нижньосірогозькому районі 

Вулиця Суворова 91; 93; 95-179,  вулиця Українська 97 -141.

19.

Гаврилова Оксана Михайлівна

Вчитель початкових класів Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Вулиця. Жданова

20.

Конюх Сергій Володимирович

Спеціаліст-землевпорядник Нижньосірогозької селищної ради

Вулиці Пушкіна, Польова, Зелена

21.

Журавська Валентина Дмитрівна

Кореспондент районної газети «Червоний промінь»

Вулиця Перемоги

22.

Лобачук Володимир Сергійович

Безробітний

Вулиці Шмідта, Чкалова 138; 141; 142; 144; 148; 152; 154; 163-219.

 Графік прийому депутатами